Онлайн курси для бізнес-освіти і навчання

Онлайн курси для бізнес-освіти і навчання

Онлайн курси для бізнес-освіти і навчання, які я можу вам порадити із того, що сам перевірив.

В рамках саморозвитку та самовдосконалення раніше я лише епізодично брався за онлайн курси. Часто це вимагало багато часу і концентрації.

Проблема

А от у січні 2020 року я почав думати, а щоб його такого вивчити, що знадобиться в майбутньому. Але що вибрати? Де якісніша освіта або матеріали? Де краще запам’ятається? І навіщо це мені треба? Вибір великий. А це теж проблема. При цьому, мені важливо було знайти саме англомовне навчання.

Досвід

Я перепробував кілька різних онлайн-платформ – онлайн курси на Coursera, EdX, Stepik, Skillshare, Masterclass, Khan Academia, Smartly, Google Primer, EduRev. Про деякі ви навіть і не чули, мабуть. У кожної є свої переваги та недоліки.

Та щоб спростити іншим пошук і орієнтування серед онлайн-платформ, я пройшов навчання на 46 онлайн курсах, тому можу тепер радити, що мені сподобалося і чому саме:

 • – Stepik (https://stepik.org/) – лише технічні та комп’ютерні науки плюс англійська мова. Є цікаві речі про статистику, тому вирішив спробувати.
 • -MasterClass (https://www.masterclass.com/) – крутий, але не дешевий, платний відео-контент від найвідоміших фахівців бізнесу, комерції та тренерів. Варто буде згодом спробувати.
 • – EduRev (https://edurev.in/) – бізнес-курси для і про стартапи і підприємництво. Цікава штука індійських розробникків, думаю, пізніше спробувати.
 • – Coursera (https://coursera.org) – класика онлайн навчання, де є спеціально розроблені предмети для багатьох галузей знань та бізнесу. Але немає напряму навчання, наприклад, на маркетолога, є лише окремі курси, хоч і на різну тематику. Окремі магістерські програми платні і не дешеві. Раджу!
 • – EdX (https://www.edx.org/course) – онлайн курси, аналог попередньої. Чомусь теж нема напряму навчання. Але раджу!
 • Khan Academia (https://www.khanacademy.org/) – є онлайн курси, майже аналог попередньої, але дуже багато відео. Що класно – є відео з найвідомішими фахівцями та бізнесменами, а також є напрями підготовки за професіями. Раджу!
 • – Skillshare (https://www.skillshare.com/) – геніальна штука, коли ви хочете прокачати навички з будь-якої практичної сторони життя та бізнесу. А також є багато безкоштовних короткотривалих курсів-практик-тренінгів-досвіду на 1-2 години максимум (а цього часто досить). Та дуже багато платних високої якості. Раджу!
 • – Smartly (https://smart.ly/) – геніальна штука для бізнес освіти. Правда, треба здати вступний курс з кількох предметів (на прикладі реальних або вигаданих бізнес-кейсів), щоб потрапити на навчання в один клас зі 100-200 студентами зі всього світу. Набір здійснюється раз або двічі на місяць. Раджу!
 • – Google Primer (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.primer&hl=uk) – супер додаток на смартфоні для практичної бізнес освіти. Ви самі створюєте свій бізнес, навчаючись на реальних або вигаданих кейсах. Безкоштовно все. Раджу!
 • – LinkedIn Learning (https://www.linkedin.com/learning/) – мій фаворит і просто фантастична штука. Величезна кількість курсів з високоякісним контентом від всесвітньо відомих лекторів, тренерів, бізнесменів, професіоналів. Платний та коштує недорого – як дві книжки в місяць. Тут є навчання на окремі професії, що дуже корисно, бо поради дають the best from the best.

Онлайн курси. Практика

І ось що я вивчив за січень (як курси, так напрями навчання на професії):

 1. Advance Your Skills as an Individual Contributor
 2. Agile Foundations
 3. Agile at Work: Building Your Agile Team
 4. Become a High Performer
 5. Becoming a Successful Leader (Inclusive Leadership Training)
 6. Becoming a Thought Leader
 7. Being an Effective Team Member
 8. 8. Building Resilience
 9. 9. Building Trust
 10. 1Business Acumen for Project Managers
 11. Business Etiquette: Phone, Email, and Text
 12. Business Foundations
 13. Communication Foundations
 14. Confronting Bias: Thriving Across Our Differences
 15. Critical Thinking
 16. Customer Service Foundations
 17. Customer Service: Creating Customer Value
 18. Developing Business Acumen
 19. Developing Innovative Ideas for New Companies: The First Step in Entrepreneurship. University of Maryland
 20. Developing Your Emotional Intelligence
 21. Effective Listening
 22. Getting Things Done
 23. High-Performance Collaboration: Leadership, Teamwork, and Negotiation
 24. Improve Your Interoffice Politics Skills
 25. Improving Your Judgment
 26. Influencing Others
 27. Interpersonal Communication
 28. Jeff Dyer on Innovation
 29. Job Hunting for College Grads
 30. Leading and Working in Teams
 31. Leading without Formal Authority
 32. Learning Agility
 33. Learning to Be Assertive
 34. Managing Customer Expectations for Frontline Employees
 35. Managing Office Politics
 36. Managing Your Career as an Introvert
 37. Marketing Foundations (2014)
 38. Negotiating Your Leadership Success
 39. New Manager Foundations
 40. Prepare Yourself for a Career in Sales
 41. Professional Networking
 42. Solving Business Problems
 43. Strategic Thinking
 44. Teamwork Foundations
 45. Transitioning from Individual Contributor to Manager
 46. Transitioning from Waterfall to Agile Project Management

Автор Serhii Kupriienko

I have a multifaceted experience, accomplished several successful projects, including national-scale, modernized a museum, engaged in online commerce, wholesale and retail sales, was an entrepreneur, publisher, and editor. I headed the development department. I gave lectures and training. I organized events and press conferences. I was the secretary of the collegial boards. And I also did the planning and reporting in an organization. My Ph.D. thesis was “The social and economic system of the Inca Empire Tawantinsuyu“.

KUPRIENKO