Нагадування в календарі. Для чого вони потрібні? Відповідь не така вже й очевидна. Коли ви маєте справу з дедлайнами, то рано чи пізно приходиш до використання календаря. Бажано до електронного варіанту, однак буває зручно звертатися до друкованого варіанту.
Як може виглядати розклад успішного менеджера-новачка, я показав раніше.
Тим не менш, не кожен менеджер прописує всі регулярні та періодичні завдання з дедлайнами в свій календар. Важко сказати, чому так. Або лінь або незнання. Я рано зрозумів: якщо внести всі майбутні події в свій онлайн календар (наприклад, Google Календар), то будеш витрачати набагато менше часу на планування і при цьому не будеш нервувати, що забув.
Я би радив всі дедлайни розміщувати за принципом періодичного повторення подій в календарі:
До кожного виду періодичності життя ставить свої вимоги. Для чого знадобляться ці види?
Щоденні нагадування можуть бути корисними для напрацювання корисних звичок або усунення поганих звичок. Також це можуть бути нагадування про психологічну підтримку, якщо маєте справу зі стресами. Сюди слід віднести різні нові ритуали. Раджу нагадування робити за 15-30 хвилин до дедлайну.
Щотижня варто робити планування діяльності або перегляд зробленого. Стосовно огляду минулого та майбутнього тижнів, то стосовно них варто ставити такі питання:
Раджу нагадування робити за 1 день або за 1-2 години до дедлайну.
Як правило, у вашій роботі щомісячних нагадувань буде більше ніж інших видів. Робите щомісячні звіти, подаєте документацію вищому керівництву чи постійно відбуваються щомісячні наради? То чом би їх усі разом не занести в календар на рік вперед? Занесли один раз в календар – і забули. Раджу нагадування робити за 1-2 дні до дедлайну.
Цей вид не так часто використовується. Все залежить від специфіки вашої роботи. Звіти, сплата податків, огляд діяльності, прогнозування – щоквартальні періоди для них як соната для скрипки. Раджу нагадування робити за 1 тиждень до дедлайну.
О, за ці нагадування рідко хто береться. А дарма. Щороку компанії та установи роблять плани на наступний рік, щороку роблять звіти, презентації, конференції, заходи. В школу щороку теж ідуть з 1 вересня. Раджу нагадування робити за 1-2 тижні до дедлайну.
Для автоматизації цих процесів я розробив власну систему – поєднання бази даних Airtble та Google Календаря.
Для кого ця стаття? Для таких як я сам, хто в часи пандемії та суттєвої…
Git is a free and open source distributed version control system designed to handle everything from small…
ASCII Tables ASCII abbreviated from American Standard Code for Information Interchange, is a character encoding standard for electronic communication.…
Conda Managing Conda and Anaconda, Environments, Python, Configuration, Packages. Removing Packages or Environments Читати далі…
This website uses cookies.