З досвіду роботи музеїв УРСР. Випуск 2

З досвіду роботи музеїв УРСР. Випуск 2. – К.: Держполітвидав УРСР, 1961. – 148 с.
Збірник статей «З досвіду роботи музеїв УРСР» висвітлює питання музейного будівництва на Україні, зокрема експозиційної, екскурсійно-масової, збирацької та іншої науково-дослідної роботи музеїв. На кращих зразках діяльності окремих музеїв у збірнику показано величезні можливості експозиційно-виставочної і науково-освітньої пропаганди передового виробничого досвіду, комуністичного ставлення до праці, паростків нового, що сприяє дальшому розвиткові творчого ентузіазму серед широких мас трудящих.
В окремих розділах збірника вміщено наукові повідомлення, рецензії на видання з питань музеєзнавства, а також матеріали з різних галузей практичної діяльності музеїв.
файл – https://www.academia.edu/30612695/
P.S. Знайшов цікаву інформацію про те, що на стаціонарній виставці у Львові в 1959-1960 рр. виставлялися предмети давньоєгипетської історії: мумія кота, статуетка Ізіди, статуетка Озіріса, дерев’яна частина саркофагу, мумія голови людини, мумія яструба. З якого музею ці речі були, не зрозуміло. Можливо, з фондів Львівського історичного музею, але зі статті цього не видно.