Позавчора подивився на TEDTalks виступ “How AI can bring on a second Industrial Revolution” американського редактора і письменника Кевіна Келлі про те, що використання ботів в повсякденній дільності – це і буде наступна Індустріальна Революція.
Тож я вирішив створити свою мережу ботів для упорядкування процесів на роботі та в науковій діяльності, і не тільки…
Знадобилося кілька онлайн інструментів:
1. Slack – основна комунікаційна система
2. Slackbot – бот, якого можна налаштувати під свої потреби (реагувати на окремі слова, речення тощо)
3. Guru bot – необмежена база спільних wiki-знань, яку формуєш особисто для себе або у складі групи
4. Інтеграція з Airtable – найкраща база даних під будь-які потреби, напр., під створення свого TODO, щоденника та календаря подій
5. Інтеграція з Google Calendar – дозволяє отримувати всі повідомлення з календаря, в т.ч. додавати в календар події автоматично через Airtable
6. Cloze bot – бот, інтегрований з поштою Gmail, який дозволяє шукати всі останні взаємодії з контактами, листи, людей, події, контекст, а також всі взаємодії з іншими людьми в Фейсбук чи Твітері.
Кілька прикладів:
1. Вам треба занести в свою базу знань якусь інформацію (нотатку). Робите це через Guru-додаток для Chrome або через бота в Slack. Все, ваша інформацію буде завжди під рукою, достатньо написати повідомлення з одного пошукового слова і за секунду ви отримаєте потрібне.
2. Вам треба налаштувати всі свої зустрічі або свої плани якось упорядковано. Берете Airtable і там формуєте все це в кілька кліків.
3. Вам треба загадати, коли і де в останнє ви згадували людину або якусь подію – то набираєте прізвище або пошукове слово своєму боту Cloze – і вуаля! За секунду вся інформація перед Вами.
Висновок:
– Дійсно, більшість рутинних процесів найближчі роки буде переведено на обслуговування ботами.
– Створити власного бота не складно. Свої власні боти – це величезна сила, яка ще мало кому зрозуміла. Але за нею майбутнє.
Я сьогодні розпочав вирощувати своїх ботів. Нова революція наступила