Навіжений Ілон Маск Маск, що перетворює світ

Навіжений Ілон Маск, що перетворює світ. Читається на одному диханні. Багато написано про аерокосмічних компанію SpaceX, де буквально вручну кілька шизіків вирішили щоденно запускати ракети в космос і на Марс. Ілона надихала на це наукова фантастика як от "Автостопом по Галактиці".
Також багато про електромобілі Tesla, які, насправді, мотор із програмним забезпеченням, а не просто машина. Тесла тотально змінила правила гри на автомобільному ринку, хоча перш ніж дістатися вершин слави, довелося випити фунт лиха, зневіри та боротися до кінця. Провал був чи не щороку. Вистояли.
Ще одна компанія Маска - SolarCity - новатор в будівництві рішень для ринку сонячних панелей. Грандіозна задумка та геніальні рішення.

Сама книга написана сумбурно, автор не дуже вправний біограф, це скоріше біокомпаніограф - описував життя компаній. Все одно, кількість нестандартних рішень на сторінках книги неймовірна. Розрив шаблону і натхнення забезпечені 

Поділитись
127 views
КУПРІЄНКО - науково-публіцистичний блог: книги, статті, публікації. Україна. Київ. KUPRIENKO - Scientific blog: books, articles, publications.
Сайт розроблено, як науковj-gjge онлайн видання. Напрями - Історія України, Історія цивілізацій Доколумбової Америки: документи, джерела, література, підручники, статті, малюнки, схеми, таблиці. Most texts not copyrighted in Ukraine. If you live elsewhere check the laws of your country before downloading.