Науково уніфікований паспорт в музеях

В українських музеях, як це не дивно, не існує єдиних загальнодоступних баз даних музейних предметів, а тим більше немає поки що єдиної бази даних Музейного Фонду України.

Колись презентую цей простий інструмент, який допоможе багатьом музеям, особливо невеличким, структурувати інформацію про свої колекції.

В даному випадку зробив електронний варіант Наукового уніфікованого паспорту, який заповнюється на кожний музейний предмет.

Але окрім самого паспорта, зробив ще форму для його заповнення і календар опрацювання колекції.

Що важливо, то імпортувати накопичені дані в майбутньому можна буде в будь-яку базу даних, тобто даний варіант хоч і є проміжним (у випадку переходу на інше програмне забезпечення), але все одно буде корисним.

Поділитись
818 views
КУПРІЄНКО - науково-публіцистичний блог: книги, статті, публікації. Україна. Київ. KUPRIENKO - Scientific blog: books, articles, publications.
Сайт розроблено, як науково-популярне онлайн видання. Напрями - Історія України, Історія цивілізацій Доколумбової Америки: документи, джерела, література, підручники, статті, малюнки, схеми, таблиці. Most texts not copyrighted in Ukraine. If you live elsewhere check the laws of your country before downloading.