Вийшов перший том Великої української енциклопедії

Ми зробили, ми б'ємо сю скалу!

Вийшов перший том Великої української енциклопедії - https://www.academia.edu/32020859/

Велика українська енциклопедія. Том 1 / Упорядник д. і. н., проф. Киридон А. М. — К. : Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», 2016. — 592 с.

P.S. Ваш скромний слуга теж приклав до тієї титанічної національної справи свої руки, голову та кілька новаторських ідей. На жаль, розвиток такої важливої справи відбувався за численних перешкод. І цей перший том лише другий крок (після нульового тому). Він далекий від досконалості і я зрозумію всю критику громадськості, яка буде і буде різкою. Але лише той не боїться критики, хто щось робить, а не лежить лежнем та стогне про невдачі. Ми зробили, ми б'ємо сю скалу! І саме ми народжуємо Україну!

Поділитись
332 views
КУПРІЄНКО - науково-публіцистичний блог: книги, статті, публікації. Україна. Київ. KUPRIENKO - Scientific blog: books, articles, publications.
Сайт розроблено, як науковj-gjge онлайн видання. Напрями - Історія України, Історія цивілізацій Доколумбової Америки: документи, джерела, література, підручники, статті, малюнки, схеми, таблиці. Most texts not copyrighted in Ukraine. If you live elsewhere check the laws of your country before downloading.