Відео Американського музею природничої історії про те, як зростало населення світу від 200 тис. років тому до сьогодення

Відео Американського музею природничої історії про те, як зростало населення світу від 200 тис. років тому до сьогодення.
З нього, до речі, видно, що населення України почало активно збільшуватись після 1700 року, а пік прийшовся на 1800-ті роки. Отже, формування української нації відбувалось саме під час активного приросту населення у 18 та 19 ст. Власне, це стосується більшості європейських націй.

В той же час початок піку збільшення населення в світі прийшовся на 1750-ті роки, а тепер він просто не зупиняється Відео Американського музею природничої історії про те, як зростало населення світу від 200 тис. років тому до сьогодення

Поділитись
135 views
КУПРІЄНКО - науково-публіцистичний блог: книги, статті, публікації. Україна. Київ. KUPRIENKO - Scientific blog: books, articles, publications.
Сайт розроблено, як науковj-gjge онлайн видання. Напрями - Історія України, Історія цивілізацій Доколумбової Америки: документи, джерела, література, підручники, статті, малюнки, схеми, таблиці. Most texts not copyrighted in Ukraine. If you live elsewhere check the laws of your country before downloading.