Спілкуйтеся з кращими профі в своїй справі

Мабуть, ви чули історію про те, як Ернан Кортес завоював Мексику в 1519 році?

Щоб іти впевнено вперед та приборкати голоси незгодних, він спалив усі кораблі, коли зійшов на берег. Будьте такими ж вольовими у прийнятті рішень.

Зазвичай, думають, що конкістадори перемагали, бо мали чисельну перевагу або краще озброєння. Насправді, вони найкращим чином вели перемовини і були профі в цьому. Будьте сильними в комунікаціях.

Кортес дістався серця імперії астеків з багатотисячним військом союзників індіанців і полонив правителя Мотекусому ІІ. Він не знав, що таке відмовлятися від задуму. Доводьте справу до кінця.

Франсіско Пісарро зустрічався з Ернаном Кортесом. А вже в 1532 році завоював найбільшу і найбагатшу імперію інків, полонивши правителя Атавальпу. Спілкуйтеся з кращими профі в своїй справі.

Автор Serhii Kupriienko

I have a multifaceted experience, accomplished several successful projects, including national-scale, modernized a museum, engaged in online commerce, wholesale and retail sales, was an entrepreneur, publisher, and editor. I headed the development department. I gave lectures and training. I organized events and press conferences. I was the secretary of the collegial boards. And I also did the planning and reporting in an organization. My Ph.D. thesis was “The social and economic system of the Inca Empire Tawantinsuyu“.

KUPRIENKO