Розклад дня успішного менеджера

Sponsored
Sponsored
Sponsored
Sponsored

Хочете стати успішним менеджером? Шукаєте найкращі рецепти та практики?

Вивчаючи досвід успішних людей та орієнтуючись на останні дослідження в психології і тайм-менеджменті, я розробив розклад дня для менеджера будь-якої ланки, який тільки-но заступив на путь лідерства. Адже Ви хочете стати лідером?

Раджу ці мої поради брати собі на озброєння вибірково або усе одразу.

Цей розклад дня менеджера призведе до значних результатів, якщо звертатися до нього: 1) щоранку; 2) три-чотири рази на день; 3) щовечора; 4) в разі необхідності; 5) в критичних випадках.

Всі твердження в ньому перевірені на практиці і можу сказати, що вони дадуть вам нечуваний раніше позитивний ефект. Пробуйте! Ви цього варті.


Розклад дня успішного менеджера

07:00 – 08:00

Я – № 1

Я – директор самого себе. Я – найкращий продавець самого себе! Я – свій найкращий продавець! Я – найкраща людина в моєму житті!

07:00 – 08:00

Моя заява і зобов’язання

Я саме такий. Таке моє життя. А ось те, що я збираюся зробити. Я досягну своєї мети. Я прориватимусь вперед!

07:00 – 08:00

Життєве кредо

Життя занадто коротке, щоб займатися не-ВАУ! – проектами!

07:00 – 08:00

Найголовніші життєві питання

Як мені негайно взяти своє життя під контроль? Що таке я можу зробити сьогодні, що допоможе все змінити; що могло б допомогти мені і іншим сформувати свою долю? Як би мені розширити свій кругозір, чогось навчитися, вирости і ненав’язливо поділитися своїми знаннями з іншими?

07:00 – 08:00

Пекельний тиждень! Вперед!

Складаючи план пекельного тижня, спробуйте зосередитися на трьох головних завданнях: • Скласти карту свого життя. • Визначити, в яких сферах вашого життя зберігається найбільший потенціал змін на краще і на яких ви хочете зосередитися. • Чітко сформулювати мету пекельного тижня і стратегію її досягнення. Правила пекельного тижня. Тиждень починається о п’ятій ранку в понеділок і закінчується о десятій вечора в неділю. Вставайте в п’ять щоранку. Лягайте спати в десять щовечора. Працюйте завзято, будьте зосередженим, залученим і сумлінним протягом усього тижня. Дотримуйтеся наміченого плану. Постійно аналізуйте свій настрій і концентрацію. Віддавайте собі звіт про те, яку соціальну роль ви граєте в кожен момент протягом дня, і на сто відсотків, тут і зараз, присвячуйте себе цій ролі. Зберігайте піднесений, позитивний настрій і рішучість. Будьте енергійним і активним. Не забувайте про якісний відпочинок. Підвищіть вимоги до свого одягу і зовнішності в цілому. Всі питання особистого характеру вирішуйте до настання ночі. У робочий час – ніяких соціальних мереж. SMS, дзвінки, електронні листи друзям в робочий час заборонені. Розмови «про погоду» з колегами зведені до мінімуму. Фізичні навантаження – мінімум раз в день, переважно вранці. Протягом усього тижня – тільки здорова їжа. Телевізор заборонений. Золоті правила успіху під час пекельного тижня і в житті в цілому. Звикайте встановлювати високі стандарти. Віддавайте себе. Дійте з повним зануренням. Пестіть свої цінності і підтримуйте їх. Обов’язково вірте в свої сили. Робіть те, що любите. Будьте уважні до близьких. Їжте здорову їжу і частіше займайтеся спортом. Рано вставайте і плануйте прийдешній день. Працюйте завзято. Розважайтеся! Активно дійте. Не здавайтесь. Амбітні цілі – ваше кредо.

07:00 – 08:00

Підніми свої стандарти!

Також зміни свої переконання з негативних на позитивні, знайди свою стратегію успіху

07:00 – 08:00

Три моїх рішення

1. На чому сфокусувати свою увагу? 2. Яке значення для мене мають ті чи інші речі? 3. Що робити, щоб досягти бажаних результатів? Це мої рішення відносно того, що приймати до уваги; що ті чи інші речі значать для мене і що я збираюсь із ними робити; що буде визначати мою основну долю.

07:00 – 08:00

Формула вирішального успіху

“Формула вирішального успіху”, яка являє собою елементарний процес потрапляння туди, куди ви хочете потрапити: 1) Вирішіть, чого ви хочете, 2) Зробіть дію; 3) Помічайте, що спрацьовує, а що ні, і 4) Змінюйте свій підхід до тих пір, поки не досягнете бажаного.

07:00 – 08:00

Чого я хочу від цього дня?

День – це прототип. Що б мені в ньому змінити?

07:00 – 08:00

Щастя!

Що має відбутися, щоб я почував себе щасливим? Скільки веселощів буде в моєму житті сьогодні? Яку нову свободу я віднайду? Наскільки більше я зможу зробити сьогодні, ніж робив у минулому?

07:00 – 08:00

Що я можу зробити сьогодні?

07:00 – 08:00

Я хочу стати впевненим лідером!

Я стану найкращим менеджером! Я прямуватиму до своєї мети!

07:00 – 08:00

Як мені стати багатим?

07:00 – 08:00

Яким чином мені досягти мети?

07:00 – 08:00

Чого я хочу від життя?

Нова свідомість має йти попереду. Ви вже вирішили, чого хочете від життя? Здоров’я? Тоді розвивайте свідомість здоров’я. Влади? Розвивайте свідомість влади. Матеріального благополуччя? Виробляйте свідомість, спрямовану на достаток. Щастя? Розвивайте свідомість щастя. Хочете стати більш духовним? Працюйте над свідомістю духовності. Все існує у вигляді потенційної можливості

07:00 – 08:00

Як виробити переконаність?

Як же виробляється переконаність? 1) Почніть з основного переконання. 2) Вдосконалить своє переконання, додавши до нього нові і більш вагомі підтвердження. Чим більше підтверджень ви зберете і чим емоційнішими будуть ці підтвердження, тим твердішою буде ставати ваша переконаність. 3) Потім знайдіть обставину, що спонукає до дії, а якщо такої зараз немає, придумайте її самі. Зв’яжіть цю дію з питанням: «Чого це буде мені коштувати, якщо я не зроблю цього?». 4) І нарешті, зробіть дію.

07:30 – 08:30

Які три завдання для мене будуть важливими ввечері?

А які три найважливіші завдання на тиждень? Як мені досягти їх виконання? Що мені зробити, коли та як?

07:30 – 08:30

Твердження

Все, що від вас вимагається, це повторювати свої твердження! Я б порадив починати вранці, тому що ранкові години задають тон всьому подальшому дню. Всього дві-три хвилини вправ – і незабаром ви помітите результати. «Кожен день все змінюється на краще!»

07:30 – 08:00 (понеділок)

Визначити пріоритети на тиждень

08:00 – 08:30

Правила для мотивації і особистої відповідальності

1. Життя. Саме сьогодні я постараюся прожити день просто – не намагаючись вирішити всі проблеми свого життя разом. 2. Турботи. Саме сьогодні я особливо подбаю про свою поведінку і намагатимуся бути чесним із іншими. Я нікого не стану критикувати. Я не буду поправляти і прагнути зробити краще за інших – тільки самого себе. 3. Щастя. Саме сьогодні я буду щасливий від свідомості, що я створений для щастя – не тільки в іншому, але і на цьому світі. 4. Реалізм. Саме сьогодні я буду пристосовуватися до обставин, не вимагаючи, щоб обставини пристосовувалися до моїх бажань. 5. Читання. Саме сьогодні я присвячу 60 хвилин свого часу читанню гарної книги. Як їжа необхідна для тіла, так добре читання необхідно для душі. 6. Дія. Саме сьогодні я зроблю добрий вчинок. І нікому не стану про це розповідати. 7. Подолання. Саме сьогодні я зроблю що-небудь, що мені не до вподоби. Якщо мені буде важко, я подбаю про те, щоб ніхто не помітив цього. 8. Плани. Саме сьогодні я створю ясну програму дій. Можливо, мені не вдасться до кінця її виконати. Але я запишу незроблене, і тим вбережу себе від двох зол – від поспіху і нерішучості. 9. Мужність. Саме сьогодні я перестану боятися. А особливо – боятися радіти тому, що прекрасно – і так я повірю в добро. 10. Довіра. Саме сьогодні я твердо повірю (навіть якщо обставини будуть намагатися перешкодити мені) в те, що Господь піклується про мене так, неначебто я один жив на Землі. Саме сьогодні. При цьому я не дам думкам позбавити мене мужності, я витримаю все, що принесе мені життя.

08:00 – 08:30

Розказуй історії про своє життя

Розповідайте про все, що відбувається у вашому житті. Таким чином, коли босс несподівано поставить вам питання на нараді або надійде термінове повідомлення, на яке необхідно відповісти в лічені секунди, «прожектор» у вашій голові автоматично повернеться в правильному напрямку.

08:00 – 08:30

Я все можу в вірі, яка зміцнює мене!

Я все можу в зміцнюючій мене вірі! Віддай себе зміцнюючій вірі!

08:00 – 08:30

Ранкове твердження

Я вірю, що сьогодні буде прекрасний день. Я вірю, що успішно впораюся з усіма проблемами, які можуть виникнути. Я відчуваю себе добре фізично, розумово та емоційно. Як це прекрасно – жити! Я вдячний за все, що вже мав, за все, що у мене є зараз, і за все, що матиму в майбутньому. Мої діла не розладяться. Віра тут, Вона зі мною, і Вона бачить мене наскрізь. Я вдячний Вірі за все добрі справи

08:00 – 08:30

Все йде прекрасно. Життя гарне. Я вибираю щастя

09:30 – 10:30

Сьогодні я готовий до нових завдань

“Не готуйся. Починай!” Згадай, скільки проектів, ініціатив, цілей або ідей опинилися в глухому куті через твій внутрішній Спротив? Що ти можеш зробити вже зараз, щоб втілити плани в життя?

09:30 – 10:30

Що ми всі сьогодні будемо робити? Коротко!

09:30 – 10:30

Як віднайти внутрішні сили за допомогою віри

Хіба ти не знаєш? Хіба ти не чув, що вічна Віра, яка створила кінці Землі, не втомлюється і не знемагає? Розум Її не збагненний. Вона дає стомленому силу, а безсилому – міць. Втомлюються хлопці й слабшають, і молоді люди падають, а ті, що надіються на Віру, відновлять свої сили, крила підіймуть, немов ті орли, наче рікою потечуть – і не втомляться, підуть – і не впадуть від утоми.

09:30 – 09:49

Робота. Просто почни робити

09:30 – 09:49

Що цікавого і важливого в житті людей, яких я побачу сьогодні?

Вислухай їх!

09:30 – 09:49

Ранкові питання

Щоранку я задаю собі кілька запитань: Чи готовий я до нового дня? Чи можу працювати успішно і продуктивно? Продумав його? Чи склав я план? Чи передбачив я ризики, які можуть відвести в сторону? Чи допоможе план на день зосередитися на пріоритетах року?

09:30 – 09:49

Скажи собі

Скажіть собі: «Зараз я прийняв рішення перетворити сьогоднішній день в чудовий день, мої колеги, клієнти і товариші по службі будуть мені вдячні».

09:30 – 09:49

Як діяти, коли виникає проблема?

Що я можу зробити із цим зараз або сьогодні? Якщо сьогодні ти не зможеш змінити ситуацію, то запиши це в календар і повністю забудь про це.

10:00 – 10:50

Досить планувати, дій!

Припини планувати і почни діяти. Якщо ти заздалегідь будеш думати про те, що тебе оточує, то почнеш бачити більше напрямків можливої діяльності. Але просто бачити недостатньо. Тобі ще необхідно діяти. Багато «застряють» між бажанням діяти і дією. Невпевненість в тому, що тебе чекає, може відлякувати. Іноді здається, що обставини проти нас, і ми опиняємося прикутими до місця. Встань негайно з цього крісла і починай діяти!

10:00 – 10:25

Переглянути пошту о 10:00-10:30, 14:00-14:30, 17:00-17:30

10:00 – 10:25

Що ще я можу зробити?

10:00 – 10:25

Хто чим буде займатися цього тижня? 1 хвилина!

11:45 – 12:00

Зроби “паузу”!

Саме зараз до тебе прийдуть творчі думки!

12:00 – 12:50

Що я зараз відчуваю?

12:00 – 12:50

Правильні питання про роботу

Яким чином я зростаю як особистість?

Як я зростаю професійно?

Чи став я сьогодні краще, ніж був учора?

Яким чином завдяки мені особистісно зростають мої колеги і підлеглі?

Яким чином завдяки мені мої колеги і підлеглі ростуть в професійному плані?

З якими проблемами я стикаюсь?

Чи дізнаюсь я про щось нове кожен день?

Чи є у мене бачення того, до чого я хочу прийти?

Як я сприяю зростанню компанії в цілому?

Чи роблю я все можливе, щоб сприяти зростанню компанії, в той же час допомагаючи іншим розуміти необхідність цього зростання?

Чи знаю я бачення компанії?

12:00 – 12:50

Чого я намагаюся досягти?

Що я хочу робити і чи не хочу я пересісти за інший стіл?

12:00 – 12:50

Що я зараз відчуваю?

12:00 – 12:50

Спокій. Безтурботність. Тиша

13:00 – 14:00

Моє особисте Переконання

Це повинно змінитися! Я повинен це змінити! Я можу це змінити!

13:00 – 14:00

Скажи собі

Скажи собі: «Прямо зараз я відчуваю себе круто? Так! Саме це мені й потрібно! Тепер справа за правильним ходом думок. За цих обставин я виявлю себе до біса добре».

13:00 – 14:00

Що робити із неприємністю, щоб досягти мети?

Оспорюй негативні думки! Активуй дії! Шукай, як зробити! Знаходить альтернативи!

13:00 – 14:00

Стресова чи несподівана ситуація

Хто мені може допомогти? Що мені може допомогти? З ким мені сконтактувати? Кому мені зателефонувати? Цей Несподіваний стрес говорить про те що мій організм і мій мозок готові до боротьби. Я маю орієнтуватися на свою мету!

13:00 – 14:00

Закладка позитиву в підсвідомість

Прямо з сьогоднішнього дня починайте закладати у свою підсвідомість думки про те, чого ви бажаєте. Якщо ніщо не буде відволікати вас від цього процесу, то через якийсь час ви з подивом і захопленням помітите, як відкриваються перед вами двері синхронності.

13:00 – 14:00

Правило 50%

«Правило 50 %» – несіть повну відповідальність за «свою половину шляху»

13:00 – 14:00

Я зможу із цим впоратись!

13:00 – 14:00

Твердження

Твердження – це проста заява, яку людина повторює вголос або про себе, в залежності від обставин. Ви можете займатися цим де завгодно: за кермом автомобіля, в приймальні лікаря, в ліжку перед сном. Просто вибираєте твердження, що виражає ваші бажання в даний момент, і повторюєте його кілька разів. Припустимо, ви опинилися в дискомфортною ситуації, а вам хотілося б розслабитися і ні про що не турбуватися. Тоді саме час застосувати метод затвердження. Неквапливо повторюйте собі: «Я спокійний і розслаблений. Я спокійний і розслаблений. Я спокійний і розслаблений ». Не намагайтеся змусити себе заспокоїтися і розслабитися, просто продовжуйте стверджувати це протягом декількох хвилин. Аналогічно, якщо вам належить виступити на великому зібранні, і ви хочете, щоб все пройшло добре, почніть стверджувати це заздалегідь, кажучи: «Збори пройдуть вдало. Збори пройдуть вдало».

13:00 – 14:00

Успішна візуалізація

Секрети успішною візуалізації: 1. Вирішіть, чого ви хочете домогтися: скласти іспит, отримати підвищення, з кимось познайомитися, заробити багато грошей, виграти у грі. 2. Розслабтеся. На кілька хвилин відверніться від справ і переведіть дух, відпочиваючи тілом і душею. 3. Протягом п’яти – десяти хвилин подумки представляйте бажану реальність. Побільше думайте про те, що ви щось робите або здобуваєте, а не про те, що могло б з більшим чи меншим ступенем вірогідності статися. Живіть в своїх думках так, як ніби це вже відбувається з вами. Створіть маленький внутрішній відеофільм. Уявляйте собі, що ви робите те, чого вам найбільше хочеться.

13:00 – 14:00

Я вірю в свої сили. Я вірю в себе

Віра зі мною, віра допомагає мені, віра направляє мене! Розвивай свою віру і у тебе з’явиться мужність і міцність характеру

14:00 – 15:00

Так, я можу!

«Як ми можемо …?» – це оптимістичний шлях пошуку нових можливостей у світовому масштабі.. У цих трьох простих словах – наше ставлення до креативних груп. «Як» – натякає, що поліпшення завжди можливі і єдиним питанням, що залишилося є те, як саме ми прийдемо до успіху. «Ми» – встановлює приналежність проблеми, позначаючи, що старання прикладе вся група, і це буде наша група. І слово «можемо» – тимчасово дещо знижує планку, дозволяючи роздумувати над неймовірними і неможливими ідеями, даючи більший зиск.

15:00 – 16:00

Три головних завдання

Чи пам’ятаю я свої три основних мети на сьогодні? А три основні цілі на тиждень? Якщо так, то наскільки я просунувся в їх досягненні?

17:30 – 18:30

Я спокійний, впевнений і посміхаюсь

17:30 – 18:30

Ти зробив все, що в твоїх силах?

17:30 – 17:55

Визначити пріоритети на завтра і переглянути їх зранку наступного дня

Виділіть декілька хвилин перед відходом з офісу, закінченням роботи або відходом до сну, щоб подумати про події минулого дня. Подивіться в щоденник і порівняйте плани з реальністю: на які зустрічі ви прийшли, з ким поговорили, з ким взаємодіяли і навіть на що витрачали перерви. Потім задайте собі питання трьох типів: – Як пройшов день? – Чого вдалося досягти? Які складнощі я подолав? Що нового я дізнався? Про себе? Про інших? Що я планую зробити завтра – по-іншому або так само? З ким я сьогодні взаємодіяв? Чи треба комусь повідомити новини? Когось подякувати? Розпитати? Дати зворотний зв’язок?

19:00 – 20:00

Сила віри

Віра була тут, вона доторкнулася мене, я відчуваю себе зовсім іншою людиною. З вірою все можливо!

19:00 – 20:00

Шлях до щастя

Шлях до щастя: зберігайте ваше серце вільним від ненависті, а розум від тривог. Живіть просто, очікуйте малого, віддавайте багато. Наповніть своє життя любов’ю. Випромінюйте сонячне світло. Забудьте себе, думайте про інших. Робіть те, що інші зробили б для вас. Спробуйте дотримуватися цього протягом тижня, і ви будете вражені результатами.

19:00 – 20:00

Моя віра розтрощить перешкоди

19:00 – 20:00

А що мене радує більше за все?

Я радію всьому тому, що відбувається! Я буду радіти цій події в будь-якому випадку і за будь-яких обставин!

19:00 – 20:00

Нагадай собі!

Важливо весь час нагадувати собі: всьому приходить кінець, і це теж закінчиться. І коли о десятій вечора я лягатиму в ліжко, я буду задоволений собою як ніколи раніше.

19:00 – 20:00

Перелік моїх майбутніх задоволень

Зробіть величезний список, який буде стимулювати вас емоційно: «Я знайду почуття реального контролю над своєю долею, почуття свідомості, що я керую подіями. Я стану більш впевненим у собі. Я стану більш фізично життєздатним і здоровим. Я зможу зміцнити всі свої відносини з людьми. Я вироблю більш міцну силу волі, яку зможу використовувати в будь-якій сфері свого життя. Моє життя стане кращим прямо зараз, тим більше – через два, три, чотири, п’ять років. Роблячи цю дію, я здійсню свою мрію». Уяви весь позитивний вплив цього як для сьогодення, так і в майбутньому!

19:00 – 20:00

Як я опинився в такій ситуації?

19:00 – 19:15

Я сильний!

Я витривалий! Я можу зробити більше!

19:00 – 19:15

Віра моя в гірчичному зернятку

Збільшуй зернятко до меж твого тіла та всесвіту

19:00 – 19:15

Я здатен подолати усі проблеми!

19:00 – 19:15

Закладка

Живіть з відчуттям впевненості, що ви вже досягли бажаного. Просто закріпіть це в свідомості як вже доконаний факт. Замініть установку: «Все повинно пройти успішно» на «Все пройшло успішно». Все вже позаду, ви зробили це, тому насолоджуйтеся перемогою від досягнутого. Привітайте себе. Кричіть і стрибайте від радості. Знову і знову тремтіть від почуття, що досягли мети

19:00 – 19:15

Твердження

Доктор Куе виявив, що його пацієнти швидше видужували, якщо щоранку після пробудження і щовечора перед сном повторювали просте твердження. Твердження, якому він їх навчав, звучало так: «Кожен день я відчуваю себе все краще і краще». Дві хвилини вранці і дві хвилини ввечері. І все. Ефект був настільки разючий, що він написав кілька книг по самонавіювання і почав навчати людей у ​​всьому світі здатності мозку виліковувати хворобу, якщо націлити його на одужання. Затвердження Куе концентрувало мозок хворого на те, що кожен день йому буде ставати все краще і краще. Документально підтверджено лікування тисяч людей по методу Куе.

19:00 – 19:15

Твердження

Ось твердження, яке вам теж варто спробувати: «Моя підсвідомість – це мій партнер для досягнення успіху».

19:00 – 19:15

Як запрограмувати свій мозок на сон?

Скажіть мозку перед відходом до сну: «Сьогодні мені будуть снитися ось такі сни, і я їх запам’ятаю. А завтра я зможу вирішити це питання». Повторіть це про себе близько двадцяти разів.

21:00 – 22:00 (неділя)

Перелік «гарячих точок»

З моєї точки зору, створення розширеного списку «гарячих точок» – кращий спосіб для внесення корективів в свої дії на щотижневій основі. Коли настає день для технічних завдань, я дивлюся на цей розширений список і задаю собі кілька запитань (деякі з них взяті у Дж. Мейєра, автор інших я сам): • Чому протягом наступного тижня треба приділити більше часу? • На що я витратив занадто багато часу на минулому тижні? • Що потрібно запланувати або зробити на наступному тижні? • На що я повинен звернути особливу увагу на наступному тижні? • Які невирішені проблеми у мене є в кожній області? • Які можливості наступного тижня у мене є по відношенню до кожної з «гарячих точок»? • Які перешкоди будуть заважати досягненню цілей наступного тижня? • Рухаюся я в правильному напрямку з урахуванням всіх моїх зобов’язань? • Чи існують ще якісь зобов’язання, які я повинен додати або видалити? Розширити або скоротити? • В яких справах минулого тижня мені вдалося досягти чудових результатів? Досі подібні роздуми допомагають мені коригувати дії на щотижневій основі і зберігати прихильність моїм цінностям і цілям – при цьому багато часу на такі роздуми зовсім не потрібно.

22:30 – 23:30

Головні питання дня

Про що я дізнався сьогодні? Який я вніс вклад або що я удосконалив? Що принесло мені радість?

22:30 – 23:30

Формула успішного дня

День завершено і, можу впевнено сказати, що його варто було прожити!

22:30 – 23:30

Візуалізація перед сном

Представ детально те, що відбудеться завтра. З ким ти поспілкуєшся, що зробиш, куди підеш тощо

23:00 – 00:00

Зараз я з легкістю засну!

Recent Posts

Як стати  Software Engineer: моя історія

Для кого ця стаття? Для таких як я сам, хто в часи пандемії та суттєвої…

3 роки ago

Useful Git commands

Git is a free and open source distributed version control system designed to handle everything from small…

4 роки ago

Useful ASCII tables

ASCII Tables ASCII abbreviated from American Standard Code for Information Interchange, is a character encoding standard for electronic communication.…

4 роки ago

Conda cheatsheet

Conda Managing Conda and Anaconda, Environments, Python, Configuration, Packages. Removing Packages or Environments Читати далі…

4 роки ago

TOP-10 questions about Python

Читати далі TOP-10 questions about Python

4 роки ago

TOP-10 questions about Django

Читати далі TOP-10 questions about Django

4 роки ago

This website uses cookies.