Рей Даліо. ПринципиМабуть, найцікавіша книга цього року - "Принципи" Рея Даліо.

Даліо мультимільярдер та засновник інвестиційного фонду. Його принципи - правила, які підходять як компаніям або для роботи, так і кожній людині або для життя.

На мою думку, головний принцип самої книги - це те, що при прийнятті рішень чи формулюванні думки, потрібно звертати увагу не на висновки, а на логіку чи алгоритм прийняття будь-якого рішення і те, яким шляхом дійшли такої-то думку , і всі ці алгоритми потрібно записувати. Саме так і зібрав Даліо всі свої принципи, так би мовити, у вигляді сучасної "філософії практичності". Є і метапинципи - меритократія ідей (влада кращих ідей), неупередженість, прозорість, гіпереалізм (прийміть реальність і працюйте з нею)

Кожну фразу можна брати з книги і прикладати до хворого місцяПоділитись
137 views
КУПРІЄНКО - науково-публіцистичний блог: книги, статті, публікації. Україна. Київ. KUPRIENKO - Scientific blog: books, articles, publications.
Сайт розроблено, як науковj-gjge онлайн видання. Напрями - Історія України, Історія цивілізацій Доколумбової Америки: документи, джерела, література, підручники, статті, малюнки, схеми, таблиці. Most texts not copyrighted in Ukraine. If you live elsewhere check the laws of your country before downloading.