СЕКС. БОКС. ДЖАЗ. Галерея “Ательє Карась”

СЕКС. БОКС. ДЖАЗ.

В тридцяті роки лозунг «Секс! Бокс! Джаз!» мав такий же знаковий вплив на масову культуру як і «Секс! Наркотики! Рок-н-рол!» наприкінці шістдесятих. Це генерація однозначних, суворих чоловіків, котрі знають, чого хочуть від цього життя. Це гангстери, які б’ються у міжкланових сутичках.
Чоловіки збирались у ресторані, а поряд завжди були жінки, ласкаві та турботливі. Для справжнього чоловіка, сенс життя якого – бути сильним та впевненим, жінка виконувала роль одночасно і матері, і коханки. Поряд з такою жінкою можна бути слабким. Поряд з нею можна бути тим, ким ти є насправді.
Цю жінку ти хочеш не лише тому, що вона жінка. Окрім того, що з нею приємно займатись сексом, вона – це те плече, на якому можна міцно спати і бачити сни. В цих снах ти – успішний та процвітаючий гангстер. А вона – твій янгол-охоронець, який буде поряд будь-де і будь-коли. В той час, коли ти на право й на ліво палиш зі своєї рушниці, вона готує обід і чекає на вечір, щоб слухати Джаз у клубі навпроти.
Всі дружини гангстерів слухають джаз. Ці кольорові музиканти можуть звести з глузду. Жінки повсякчас танцюють під їх ненав’язливі ритми. І спідниці так стрімко злітають догори, що очі гангстерів раз у раз відриваються від диму сигар.
Справжнім відкриттям вечора стає бій за участю Джека Демпсі. Легенда боксу буде боротись з черговим претендентом на титул чемпіона світу. Джек полюбляє позувати, і це подобається жінкам. Та й чоловікам також. Гангстери люблять Джека, своїх жінок і музику. «СЕКС. БОКС. ДЖАЗ».
Учасники виставки: Ілля Чічкан, Маша Шубіна, Максим Мамсіков, Саша Макарська, Микола Маценко, Сергій Кузнєцов, Марина Скугарєва, Олександр Ройтбурд, Ігор Гусєв, Олексій Романенко та Василь Цаголов.
На презентацію організаторами будуть запрошені публічні люди, що уособлюють ці три поняття. Їх імена будуть названі пізніше.

Ідея проекту – Сергій Кузнєцов
Відкриття виставки в галереї 11.10.07 о 19.00 у четвер
Термін роботи виставки з 11.10 по 29.10.07
Галерея “Ательє Карась”
Україна 01025 Київ-25
Андріївський узвіз 22-а літера А, другий поверх
т/ф. +38 044 2386531, 4250247
office[эт]artportal.org.ua
www.artportal.org.ua/karas