Музейні читання. Матеріали наукової конференції “Ювелірне мистецтво – погляд крізь віки”

Музейні читання. Матеріали наукової конференції “Ювелірне мистецтво – погляд крізь віки”. – К.: ТОВ “Фенікс”, 2014. – 502 с. – ISBN 978-966-2523-19-05.
“Золота скарбниця України” – так називають Музей історичних коштовностей України – філію Національного музею історії України. Його створено 50 років тому. За цей час “Золота скарбниця” стала унікальним у нашій державі масштабним систематизованим зібранням історичних і художніх раритетів із дорогоцінних металів та коштовного каміння. Це відмічали науковці із різних закладів – музеїв, університетів, науково-дослідних інститутів та центрів, які поздоровляли нас – співробітників Музею історичних коштовностей – з ювілеєм на конференції “Ювелірне мистецтво – погляд крізь віки”. Збірник матеріалів конференції містить статті, в яких автори розглядають питання збереження культурної спадщини, вивчення історії художньої обробки металу та коштовного каміння – від давнини і до сьогодення, а також – сучасні тенденції розвитку ювелірного мистецтва, стилістичні прийоми створення образів та орнаментів, їх символіку, технологічні особливості виробів різних епох.
Збірник стане у нагоді фахівцям, які вивчають декоративне мистецтво, студентам, а також усім небайдужим до історії культури.
файл – https://www.academia.edu/28679013/