Мюзикл «Звуки музики»

Мюзикл «Звуки музики»

Найближчі дати вистави:

11 грудня 2015, пятниця 19:00
12 грудня 2015, субота 19:00
Мюзикл «Звуки музики»
Мюзикл «Звуки музики»
Український глядач вперше зможе побачити постановку всесвітньо відомого бродвейського мюзиклу «Звуки музики» на українській сцені. Свого часу у рідних пенатах спектакль витримав 1443 покази і виграв 8 престижних театральних премій «Тоні».
«Звуки музики» – це історія про вірність ідеалам і принципам, чесність перед самим собою і суспільством, історія про те, як варто любити Батьківщину, берегти і цінувати  справжнє, щире кохання та будувати міцну родину.
Молода дівчина Марія – сирота, яка залишившись без підтримки батьків, намагається знайти її у жіночому монастирі, де готується стати черницею. Та настоятелька монастиря розуміє, що Марія ще не знайшла себе, і пропонує їй спробувати попрацювати гувернанткою у сім’ї, в якій батько-одинак виховує сім дітлахів віком від 5 до 16 років. Ось тут дівчина розкриває свої нові грані – вона вчить дітей співати… і дозволяє своєму серцю любити.
А тим часом гітлерівська Германія окуповує Австрію без жодного пострілу. Це випробування для справжніх патріотів, яким є капітан фон Трапп. Його слова звучать як заклик: «Найцінніше, що у кожного з нас є – це він сам. Але ми втратимо себе, якщо здамося. І ви не зможете перехитрити лева, поклавши свою голову у його пащу».
«Звуки музики» – це неймовірна атмосфера, сплетена з мелодій кожного героя.
До участі у постановці мюзиклу залучені також юні артисти з ансамблю дитячого театру «Мюзик-холл» на ролі дітей родини фон Трапп.
Поділитись
33 views
КУПРІЄНКО - науково-публіцистичний блог: книги, статті, публікації. Україна. Київ. KUPRIENKO - Scientific blog: books, articles, publications.
Сайт розроблено, як науковj-gjge онлайн видання. Напрями - Історія України, Історія цивілізацій Доколумбової Америки: документи, джерела, література, підручники, статті, малюнки, схеми, таблиці. Most texts not copyrighted in Ukraine. If you live elsewhere check the laws of your country before downloading.