У Львові гастролюватиме Київський академічний театр оперети 11-15 жовтня 2006. Вперше після 18-річної перерви

11 жовтня у Львові розпочнуться гастролі Київського академічного театру оперети. Цей єдиний в Україні театр оперети уже 18 років не був у нашому місті. Нинішній приїзд київська оперета приурочила до святкування 750-річчя міста Львова. Гастролі пройдуть за підтримки міського голови Андрія Садового. Про це Західну інформаційну корпорацію повідомили в Дирекції зі святкування 750-річчя Львова.

Гастролі триватимуть до 15 жовтня. До Львова театр привезе шість назв вистав: мюзикл Федеріка Лоу «Моя чарівна леді», оперети «Маріца» та «Сільва» Імре Кальмана, мюзикл для дітей «Білосніжка та сім гномів», «Таке єврейське щастя» Ігоря Поклада, та заключний гала-концерт «Сторінки оперети». Усі постановки україномовні, окрім мюзиклу «Таке єврейське щастя».
Відкриття та закриття гастролей відбудеться в Оперному театрі. Гастролі відкриватиме мюзикл «Моя чарівна леді». Решту постановок йтимуть в театрі імені Марії Заньковецької. Квитки на усі вистави уже можна купити у касах театрів. На дитячі їх вартість становить від 5 до 10 гривень, на інші – 10-50 гривень.
Київський академічний театр оперети увійшов у свій 72 театральний сезон на підйомі, що частково пов’язано з відродженням оперети, а частково – з діяльністю художнього керівника та директора театру Богдана Струтинського. Під девізом «Крок до свята» він повернув глядача у театр, повністю змінивши підхід до функціонування театру. Тепер у театрі оперети працює не лише основна сцена, а й «Театр у фойє» (так званий салонний театр). У трупі на перші ролі вийшли молоді солісти Ліза Гаврилюк, Ірина Беспалова-Примак, Роман Мороз та інші. Наприклад, Ірина Беспалова-Примак виконує головну роль Елізи у мюзиклі «Моя чарівна леді», який цьогоріч був одним із претендентів на престижну театральну нагороду «Київська пектораль».

Поділитись
187 views
КУПРІЄНКО - науково-публіцистичний блог: книги, статті, публікації. Україна. Київ. KUPRIENKO - Scientific blog: books, articles, publications.
Сайт розроблено, як науково-популярне онлайн видання. Напрями - Історія України, Історія цивілізацій Доколумбової Америки: документи, джерела, література, підручники, статті, малюнки, схеми, таблиці. Most texts not copyrighted in Ukraine. If you live elsewhere check the laws of your country before downloading.