Я вирішив створити свою мережу ботів для упорядкування процесів на роботі

181 views

Позавчора подивився на TEDTalks виступ "How AI can bring on a second Industrial Revolution" американського редактора і письменника Кевіна Келлі про те, що використання ботів в повсякденній дільності - це і буде наступна Індустріальна Революція.

Тож я вирішив створити свою мережу ботів для упорядкування процесів на роботі та в науковій діяльності, і не тільки...

Знадобилося кілька онлайн інструментів:
1. Slack - основна комунікаційна система
2. Slackbot - бот, якого можна налаштувати під свої потреби (реагувати на окремі слова, речення тощо)
3. Guru bot - необмежена база спільних wiki-знань, яку формуєш особисто для себе або у складі групи
4. Інтеграція з Airtable - найкраща база даних під будь-які потреби, напр., під створення свого TODO, щоденника та календаря подій
5. Інтеграція з Google Calendar - дозволяє отримувати всі повідомлення з календаря, в т.ч. додавати в календар події автоматично через Airtable
6. Cloze bot - бот, інтегрований з поштою Gmail, який дозволяє шукати всі останні взаємодії з контактами, листи, людей, події, контекст, а також всі взаємодії з іншими людьми в Фейсбук чи Твітері.

Кілька прикладів:
1. Вам треба занести в свою базу знань якусь інформацію (нотатку). Робите це через Guru-додаток для Chrome або через бота в Slack. Все, ваша інформацію буде завжди під рукою, достатньо написати повідомлення з одного пошукового слова і за секунду ви отримаєте потрібне.

2. Вам треба налаштувати всі свої зустрічі або свої плани якось упорядковано. Берете Airtable і там формуєте все це в кілька кліків.

3. Вам треба загадати, коли і де в останнє ви згадували людину або якусь подію - то набираєте прізвище або пошукове слово своєму боту Cloze - і вуаля! За секунду вся інформація перед Вами.

Висновок:

- Дійсно, більшість рутинних процесів найближчі роки буде переведено на обслуговування ботами.

- Створити власного бота не складно. Свої власні боти - це величезна сила, яка ще мало кому зрозуміла. Але за нею майбутнє.

Я сьогодні розпочав вирощувати своїх ботів. Нова революція наступила Я вирішив створити свою мережу ботів для упорядкування процесів на роботі

Я вирішив створити свою мережу ботів для упорядкування процесів на роботі
Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
9 visitors online now
9 guests, 0 members
All time: 12686 at 01-05-2016 01:39 am UTC
Max visitors today: 49 at 02:32 am UTC
This month: 115 at 02-02-2019 04:41 pm UTC
This year: 151 at 01-03-2019 12:45 am UTC