Перший національний дитячо-юнацький конкурс на краще виконання музики THE BEATLES квітень-травень 2008. Київ

Перший національний дитячо-юнацький конкурс на краще виконання музики THE BEATLES.
Оргкомітет фестивалю: Україна, 02002, м. Київ, вул. Челябінська, 7а
Школа Джазового та Естрадного Мистецтв, «The BEATLES fest»
e-mail: beatlesfest@gmail.com, artliga@gmail.com
Web: www.beatlesfest.net.ua, www.ys.beatlesfest.net.ua
Конт.тел.:+38 044-517 69 97,+38 050-440 40 26 Факс.+38 044-516 76 59
Місце та час проведення конкурсу:
Україна, м. Київ, Великий концертний зал Школи Джазового та Естрадного Мистецтв (ШДЕМ), Міжнародний центр культури та мистецтв (Жовтневий палац)
1 тур — відбірковий: 1-5 квітня 2008 р. ШДЕМ (на основі прослуховування та перегляду надісланих аудіо та відео матеріалів).
2 тур — 24-27 квітня 2008 р. Великий концертний зал Школи Джазового та Естрадного Мистецтв (ШДЕМ), «живе» прослуховування.
Заключний концерт та нагородження переможців конкурсу: травень 2008 р. (Точна дата концерту уточнюється) Міжнародний центр культури та мистецтв (Жовтневий палац).
Загальні вимоги:
Виконання двох пісень групи «Бітлз» у будь-якому аранжуванні, стилістичному напрямку, мовній транскрипції, у вокальному, інструментальному чи вокально-інструментальному викладі. (В інтерпретації музичних тем групи «Бітлз», конкурсанти можуть використовувати усі існуючі на сьогодні музичні стилі: Рок, поп, джаз, академічна музика, етно…).

Завдання конкурсу:
• Підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації їх творчого потенціалу
• Укріплення та розвиток в Україні європейських музичних традицій, сформованих на творчому спадку групи Бітлз. (В рамках інтеграційного процесу в європейську спільноту).
• Укріплення та розвиток дружніх стосунків й культурних контактів між різними групами нової генерації України.
Вікові групи:
Конкурс проводиться за двома віковими категоріями:
• Категорія «А» — до 16 років
• Категорія «Б» — до 21 року
Конкурсні номінації:
• Вокальна (солісти й ансамблі a capella, солісти й ансамблі в інструментальному супроводі)
• Інструментальна (солісти, ансамблі, оркестри)
• Вокально-інструментальна (солісти, ансамблі)
Журі оцінює подані роботи за наступними критеріями:
• Якість та професіоналізм виконання.
• Оригінальність аранжування.
• Відповідність творчій ідеології групи Бітлз.
• Композиційна довершеність роботи.
• Жанрове (стилістичне) рішення.
• Артистизм.
• Сценографія.
• Складність та різноманітність у музичному рішенні запропонованого репертуару.
• Використання національного колориту.
• Багатство індивідуальних творчих прийомів.
• Режисура й сценічний образ.
2-й тур:
На основі прослуховування й перегляду надісланих аудіо та відео матеріалів, журі визначає переможців першого туру. Учасникам конкурсу, які перейшли у другий тур, буде про це повідомлено не пізніше 10 квітня 2008 року. Кількість учасників кожного конкурсного номеру необмежена. Дозволяється використання антуражу (шоу-балети, мім та клоун-групи, сесійні музиканти тощо), і сценічних ефектів. Прослуховування учасників другого тура відбувається безпосередньо у «живому» виконанні.
• Не дозволяється виконання конкурсної програми під фонограму «плюс».
• Учасники другого тура нагороджуються дипломами.
• За всіма номінаціями й віковими категоріями журі визначає лауреатів 1-ї, 2-ї, 3-ї премій, дипломантів й володарів спеціальних призів.
• Гран-прі отримує абсолютний переможець конкурсу
Організаційно-технічні умови:
Не пізніше 28 березня 2008 року до оргкомітету фестивалю подаються:
1. Творча заявка-анкета*.
2. DVD, CD (аудіо чи відео запис) із записом конкурсних номерів.
3. Дві фотографії 3х4 кожного учасника конкурсу й рекламне фото соліста чи колективу (рекламні фото можуть бути в цифровому форматі).
4. Копія свідоцтва про народження чи паспорту учасника (не завірена).
*(Заявка на участь у конкурсі може бути передана електронною поштою чи факсом. Всі інші матеріали пересилаються поштою, кур’єрською доставкою чи особисто представником учасника).
Надіслані матеріали не повертаються. За необхідністю вони можуть бути використані дирекцією фестивалю в рекламних чи інших цілях без погодження з виконавцем.
Виконавча дирекція фестивалю забезпечує проживання та харчування учасників другого туру конкурсу, а також керівника чи концертмейстера (одна особа) на період з 24-27 квітня 2008 року. Проїзд та харчування в дорозі учасників конкурсу — за власний рахунок.
Дорогі друзі!
Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі на краще виконання музики «Тhe Beatles».
Відповідна акція на теренах України відбувається вперше. У конкурсі приймають участь солісти й колективи вік яких не перевищує 21 рік. Конкурс проводиться за кількома номінаціями. Переможці будуть нагороджені дипломами та цінними призами. Вони отримують право виступити в заключному концерті фестивалю «Тhe Beatles Fest» разом з відомими українськими колективами та спеціальними гостями з закордону.
Творчість «Тhe Beatles» залишила незабутній слід в історії всього світового мистецтва. Сьогодні їх музика реалізується усіма можливими жанрами й стилями. Донести до нового покоління українських шанувальників музики величні гуманістичні ідеї, закладені в творчості «Тhe Beatles», є головною метою конкурсу. В додаток, участь у конкурсі - це унікальна можливість випробувати свою виконавську майстерність, поспілкуватися з однодумцями, поринути в атмосферу «добрих 60-х» та безсмертну музику легендарних «Тhe Beatles».
Участь у конкурсі безкоштовна!
Додаткова інформація на нашому сайті та в Положенні про конкурс .
З повагою,
Оргкомітет фестивалю
© 2008 «Yellow Submarine»

Поділитись
104 views
КУПРІЄНКО - науково-публіцистичний блог: книги, статті, публікації. Україна. Київ. KUPRIENKO - Scientific blog: books, articles, publications.
Сайт розроблено, як науково-популярне онлайн видання. Напрями - Історія України, Історія цивілізацій Доколумбової Америки: документи, джерела, література, підручники, статті, малюнки, схеми, таблиці. Most texts not copyrighted in Ukraine. If you live elsewhere check the laws of your country before downloading.